Sīkdatņu izmantošanas noteikumi Joker LTD mājaslapā

 

Šo Sīkdatņu izmantošanas noteikumu mērķis ir informēt interneta vietnes www.joker.lv apmeklētājus (turpmāk tekstā – Klienti) par sīkdatņu izmantošanu, to veidiem un glabāšanas ilgumu.

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Joker LTD”, reģ.nr.40003266078, juridiskā adrese Katrīnas iela 12, Rīga.

 

Kas ir sīkdatnes (cookies)?

 

Sīkdatnes – ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari u.c.) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Izmantojot sīkdatnes, tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus.

Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, to uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm var nebūt iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

 

Kādiem mērķiem mēs izmantojam sīkdatnes?

 

Joker  izmantotās sīkdatnes ļauj autentificēt lietotāju, kā arī apstrādāt statistikas datus par Joker interneta vietnes izmantošanu un konkrētu lapu apmeklēšanu. Aktivizētās sīkdatnes ļauj atpazīt klienta pārlūkprogrammu un nodrošināt noteiktas papildu iespējas.

Joker izmanto sīkdatnes lai:

  • veidotu/uzturētu klientu sesiju Joker interneta vietnē;
  • nodrošinātu interneta vietnes apmeklējumu statistiku;
  • atcerētos klienta ekrāna izvēles (preferences), piemēram, izvēlēto valodu;
  • atcerētos, vai klients ir (vai nav) sniedzis piekrišanu sīkdatņu lietošanai šajā interneta vietnē;
  • apkopotu interneta vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj analizēt, cik labi interneta vietne atbilst klienta vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus.

 

Izmantotās sīkdatnes www.joker.lv lapā

 

_utma     nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot mājaslapas unikālos apmeklētājus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 2 (divus) gadus.

 

_utmb    nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot jaunus mājaslapas apmeklētājus un mājaslapas sesijas. Sīkdatnes tiek uzglabātas 30 (trīsdesmit) minūtes.

 

_utmc     Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot sesijas beigas mājaslapā. Sīkdatnes tiek uzglabātas līdz sesijas beigām, kad tiek aizvērta mājaslapa.

 

_utmz     Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot mājaslapas datu plūsmas avotus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 6 (sešus) mēnešus.

 

_utmt      Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot pieteikumu pieprasījumus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 10 (desmit) minūtes.

 

Kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes?

 

Ja klients vēlas ierobežot vai bloķēt sīkdatņu lietošanu Joker interneta vietnē www.joker.lv, klients to var izdarīt, veicot attiecīgas izmaiņas savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Lūdzu, atcerieties – ja izvēlaties dzēst vai bloķēt noteiktas sīkdatnes, Joker interneta vietnes darbība un ērtums varētu būt ierobežota, tostarp var būt ierobežota iespēja atteikties no sīkdatnēm, jo šai funkcijai arī ir nepieciešams ievietot sīkdatni Jūsu ierīcē.

Lai iegūtu informāciju, kā ierobežot vai bloķēt sīkdatnes noteiktās pārlūkprogrammās, lūdzu, apmeklējiet attiecīgo pārlūkprogrammu interneta vietnes (Google ChromeMozilla, FirefoxInternet Explorer u.c.). Ar plašāku informāciju par sīkdatnēm, to veidiem un izmantošanu var iepazīties www.allaboutcookies.org.

 

Personas datu aizsardzība

 

Detalizētu informāciju par datu apstrādes pārziņiem, mērķiem un Jūsu tiesībām saistībā ar personas datu apstrādi lasiet sadaļā Datu aizsardzība.

 

Kontaktinformācija

 

Joker LTD kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos:

joker@joker.lv