Komanda

Komanda
Romas Gailevičius

Romas Gailevičius

Direktors

Lita Jansone

Lita Jansone

Finanšu direktore
Ilze Lauce

Ilze Lauce

Direktora vietniece juridiskajos jautājumos
Lelde Libeka

Lelde Libeka

Direktora vietniece juridiskajos un PDA jautājumos

Viktors Vītolbergs

Viktors Vītolbergs

Tehniskais direktors
Rolands Lātss

Rolands Lātss

Azartspēļu attīstības vadītājs
Justins Gailevičs

Justins Gailevičs

Interaktīvo azartspēļu vadītājs
Valdis Ukins

Valdis Ukins

Drošības dienesta vadītājs

Dina Repša

Dina Repša

Personāla vadītāja
Antra Knopkena

Antra Knopkena

Kvalitātes vadītāja
Iluta Ozoliņa

Iluta Ozoliņa

Galvenā grāmatvede
Normunds Vorobjovs

Normunds Vorobjovs

Nekustamā īpašuma pārzinis

Linda Treija

Linda Treija

Klientu apkalpošanas vadītāja
Jānis Lucāns

Jānis Lucāns

Vecākais klientu apkalpošanas speciālists
Aigars Kurāts

Aigars Kurāts

Klientu apkalpošanas speciālists
Tatjana Vītolberga

Tatjana Vītolberga

Klientu apkalpošanas speciāliste

Oskars Dunskis

Oskars Dunskis

Balvu reģiona vadītājs (Alūksne, Balvi)
Raimonds Frīdenbergs

Raimonds Frīdenbergs

Ogres reģiona vadītājs (Aizkraukle, Lielvārde, Ogre)
Juris Goba

Juris Goba

Valmieras reģiona vadītājs (Limbaži, Valmiera)
Genādijs Jančuks

Genādijs Jančuks

Jēkabpils reģiona vadītājs (Jēkabpils, Līvāni)
Inese Jurevica

Inese Jurevica

Saldus reģiona vadītāja ( Saldus)
Jānis Ratnieks

Jānis Ratnieks

Daugavpils reģiona vadītājs (Daugavpils)
Vitālijs Lukša

Vitālijs Lukša

Daugavpils reģiona mehāniķis (Daugavpils)
Velga Krasovska

Velga Krasovska

Rēzeknes reģiona vadītāja (Ludza, Preiļi, Rēzekne)
Lolita Klagiša

Lolita Klagiša

Madonas reģiona vadītāja (Gulbene, Madona)
Vladislavs Maļcevs

Vladislavs Maļcevs

Valkas reģiona vadītājs (Valka)
Edgars Neimanis

Edgars Neimanis

Tukuma reģiona vadītājs (Talsi, Tukums)
Raitis Paulušenko

Raitis Paulušenko

Liepājas reģiona vadītājs (Liepāja)
Igors Aleksaškins

Igors Aleksaškins

Liepājas reģiona mehāniķis (Liepāja)
Edīte Plāne

Edīte Plāne

Ventspils reģiona vadītāja (Ventspils)
Josifs Podrezs

Josifs Podrezs

Olaines reģiona vadītājs (Olaine)
Juris Šulcs

Juris Šulcs

Cēsu reģiona vadītājs (Cēsis, Sigulda, Smiltene)
Andris Zandovskis

Andris Zandovskis

Jelgavas reģiona vadītājs (Bauska, Dobele, Jelgava)
Rihards Zandovskis

Rihards Zandovskis

Jelgavas reģiona mehāniķis (Bauska, Dobele, Jelgava)